Zobacz dlaczego warto nas odwiedzić

Atrakcje Władysławowa...

Władysławowo to popularny kurort letniskowy położony nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką.  Miasto zlokalizowane jest w sąsiedztwie Jastrzębiej Góry, u nasady Mierzei Helskiej i stanowi doskonałą bazę wypadową na Hel oraz do Trójmiasta. Miejsce to co roku odwiedzane jest przez liczne grono turystów zarówno z Polski jak i zza granicy.

Tym co przyciąga urlopowiczów jest niewątpliwie piękna, szeroka i plaża. Złocisty piasek oraz łagodne zejście do wody zachęcają do leżakowania i kąpieli morskich. W sezonie letnim na plaży działają strzeżone kąpieliska, z licznymi atrakcjami dla dzieci. Dorośli mogą także zagrać w siatkówkę, piłkę nożną czy wziąć udział w różnych konkursach.

Władysławowo to również duży port, wybudowany jeszcze przed wojną. Obecnie pełni on funkcję portu rybackiego, morskiego i pasażerskiego. Znajduje się tu również przystań żeglarska. Urlopowicze mogą skorzystać z oferty rejsów wycieczkowych po Bałtyku. Lokalni rybacy oferują rejsy umożliwiające wędkowanie na otwartym morzu.

Kolejną atrakcją jest Zatoka Pucka raj dla entuzjastów różnych sportów wodnych.  Miejsce to szczególnie upodobali sobie windsurferzy, którzy szczególnie cenią sobie płytkie wody akwenu oraz silne wiatry. Przy brzegu zatoki funkcjonują profesjonalne szkoły windurfingu, a także serwisy, wypożyczalnie i przechowalnie sprzętu.

Copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

logo Akcept